Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд Вірменії визначився з наступником Саргсяна

Керувати кабінетом буде заступник прем’єра.

Вірменський уряд обрав тимчасово виконувачем обов’язків прем’єр-міністра країни Карена Карапетяна. Посаду обійняв перший віце-прем'єр республіки.

Рішення було схвалене на позачерговому засіданні уряду в понеділок, 23 квітня. Йому передувала заява вже екс-прем’єра Сержа Саргсяна про відставку. Той заявив, що лідер протестів у Вірменії Нікол Пашинян був правий щодо політичних оцінок ситуації в державі. "Нікол Пашинян мав рацію. Я був не правий. Ситуація, що склалася має кілька рішень, але ні на одне з них я не піду. Це не моє. Я залишаю посаду керівника країни, посаду прем'єр-міністра", - наголосив Саргсян.

ВідеоПо дві сотні затриманих на день - вірменська столиця захлинається в протестах

Десятки побитих поліцією. Та по дві сотні затриманих на день. Серед заґратованих й лідер опозиції. Вірменська столиця захлинається в протестах. Люди продовжують виходити на вулиці з антиурядовопрезидентськими лозунгами. У неділю мітинги стали наймасовішими й ледь не найкривавішими.

По дві сотні затриманих на день - вірменська столиця захлинається в протестах

Офіційно відставка глави уряду оформлена з формулюванням про "неможливість виконання повноважень". За законами країни, виконувати функції прем’єра має його перший заступник.

Протести в в Єревані та низці інших міст Вірменії тривають від 13 квітня. Багатотисячні цілодобові мітинги і акції протесту проти призначення Саргсяна на посаду прем'єр-міністра призвели до результату.

Залиште свій коментар

Вибір редакції