Уряд Японії пішов у відставку

З метою проведення низки кадрових перестановок японський уряд оголосив про свою відставку.

У Японії уряд оголосив прем'єр-міністру країни Наото Кану про свою відставку. Рішення було ухвалене для проведення низки кадрових перестановок в уряді з метою його посилення.

Остаточний склад нового уряду поки не затверджений, проте про деякі зміни в керівництві Японії вже стало відомо. Так, посаду міністра з фінансово-бюджетної політики займе 72-річний колишній міністр фінансів Каору Йосано. Очікується, що своєї посади позбудеться міністр торгівлі Акіхіро Охата.

Також до складу нового уряду не потрапить генеральний секретар Йошіто Сенгоку. На посту його змінить 46-річний Юкіо Едано, який вважається другим в політичній ієрархії Японії після прем'єр-міністра,. Втратив свою посаду в уряді міністр транспорту Суміо Мабуті.

Решта чиновників, у тому числі міністр фінансів Есіхіко Нода і міністр оборони Тосімі Кітадзава, продовжать роботу в новому кабінеті. Збереже свій пост і глава японського МЗС Сейдзі Маехара. Офіційно склад уряду буде затверджений імператором Японії Акіхіто увечері в п'ятницю, 14 січня.

Читайте також:

Японія укладе союз з Південною Кореєю для боротьби з КНДР

Японія відмовилася від пропозиції Мєдвєдєва про спільне використання Курил

Японія і США почнуть 2011 рік з масштабних військових навчань

ВідеоУряд Японії пішов у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: