"Урядовець"-анонім написав книжку про Трампа, якого порівнює то з 12-річним, то з дядьком без трусів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автора у Білому дома вже назвали "боягузом".

У США виходить друком нова книжка про президента Дональда Трампа The Warning - "Попередження". Вона написана анонімом, який сам себе називає "учасником опору" в американському уряді.

The Washington Post опублікував уривки з книги, що вийде у продаж 19 листопада. Білому дому вона вже не сподобалася.

Автор висловлює сумніви в розумових здібностях Трампа і каже, що він керує країною: "як 12-річний хлопчик у диспетчерській аеропорту, який тисне на всі підряд кнопки управління без розбору, нехтуючи збитими з маршруту рейсами та літаками, які заносить на злітній смузі".

Анонім каже, що опис Трампа ґрунтується на його чи її власних спостереженнях.

У книжці також розповідається, що минулого року високопоставлені чиновники адміністрації Трампа нібито подумували масово звільнитися, аби прикути увагу громадськості до поведінки Трампа. Цю ідею відкинули, бо вона могла дестабілізувати і без того нестійкий уряд.

Так, у книзі автор стверджує, що імпульсивні пости Трампа в твіттері іноді змушували урядовців прокидатися вранці "у повній паніці".

"Це скидається на те, коли ви приходите до старечого дому зранку, а ваш літній дядько бігає без трусів на дворі і голосно лається через їжу в кафетерії, доки його намагаються вгамувати. Вам страшно, смішно і соромно водночас. Тільки ваш дядько, напевно, не буде так робити кожен божий день, його слова не будуть транслюватися на публіку, і він не піде керувати США, тільки-но вдягне штани", — пише автор.

Своєю чергою речниця Білого дому Стефані Грехем різко розкритикувала книгу і рішення автора залишитися анонімним.

"Боягуз, який написав цю книжку, не підписався, тому що це не що інше, як брехня", — сказала вона.

Раніше CNN писав, що погляди, відображені в книзі, можливо належать численним високопоставленим чиновникам в адміністрації – зокрема тим, хто боїться робити публічні заяви.

У видавництві Twelve відмовилися коментувати, чи є автор чинним членом адміністрації Трампа заради безпеки автора. Там також зазначили, що автор відмовився від гонорару і хоче пожертвувати його для неурядових організацій, "які борються за права вільної преси".

Нагадаємо, 2018 року у США було видано щонайменше шість книжок про президента Дональда Трампа. У кожній з них автори розповідають як про різні деталі з особистого та сексуального життя Трампа, так і про його відверті "дивакувацтва" на посаді президента. ТСН.ua зібрав основні факти з усіх книжок - від інтимної зачіски "Йетті" президента до "навіженості". Найнашуміліша з них - "Вогонь і лють". Їй ми присвятили окремий спецпроєкт.

Відео "Вогонь і лють": Трамп розкритикував скандальну книгу про себе

Вогонь і лють зараз відчуває президент Америки, а все через скандальне видання. 5 січня у продаж вийшла книга про перший рік президенства Дональда Трампа під назвою "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа". Книга одразу стала світовим бестселлером. У першу добу розкупили усі примірники. Що ж за подробиці у книзі та чому Трамп з усіх сил намагався заборонити її видання – дізнайтесь просто зараз.

"Вогонь і лють": Трамп розкритикував скандальну книгу про себе

Залиште свій коментар

Вибір редакції