Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Урядові сили Іраку катували й страчували мирних жителів під час звільнення Мосула від "ІД"

Правозахисна організація Amnesty International повідомила про холоднокровні діяння іракських солдат в околицях Мосула.

Дослідники з Amnesty International відвідали кілька сіл довкола Мосула, який іракські сили за підтримки міжнародної коаліції звільняють від бойовиків "ІД", і зібрали свідчення про вбивства й катування мирного населення іракськими військовими.

"Чоловіки у військовій формі Федеральної поліції провели численні незаконні вбивства, затримання, навмисно й холоднокровно вбивали мирних жителів у селах на південь від Мосула. У деяких випадках жителі були піддані тортурам, перш ніж вони були застрелені у стилі "страти", — заявив Лінн Маалуфу, заступник директора з наукової роботи регіонального бюро Amnesty International в Бейруті.

Як повідомляють правозахисники, наприкінці жовтня було страчено до 6 людей на південь від Мосула, адже їх підозрювали у зв'язках з "Ісламською державою".

В Amnesty International переймаються цією ситуацією та закликають місцеву владу розслідувати діяння іракських урядових сил, які борються з тероризмом.

Нагадаємо, раніше в ООН повідомили про викрадення бойовиками "ІД" до 300 колишніх солдатів армії Іраку неподалік військової цитаделі біля Мосула. Іще 1500 родин вони силоміць змусили відступати разом із міста Хаммам аль Алі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції