Усама бен Ладен привітав приїзд Обами на Схід черговим телезверненням

Лідер "Аль-Каїди" назвав політику нового американського президента ворожою для мусульман

 Лідер терористичного угрупування "Аль-Каїда" Усама бен Ладен знов нагадав про себе, виступивши з різкою критикою нового американського президента.

Він назвав його політику ворожою для мусульман, а також поклав на адміністрацію США відповідальність за збільшення антиамериканських настроїв в світі.

Чергове звернення "терориста №1", приурочене до візиту Барака Обами на схід, напередодні показав арабський телеканал Al-Jazeera. Воно транслювалося майже одночасно з прибуттям Обами в Ер-Ріяд.

"Обама посіяв насіння ненависті, плоди ж пожинатиме американський народ", - заявив бін Ладен. За його словами, новий президент йде старими слідами, проводячи "ту ж політику ворожості" щодо мусульман, що і за Джорджа Буша.

Бен Ладен також звинуватив США в кампанії "вбивств, озброєних зіткнень, бомбардувань і руйнувань", в результаті яких мільйонам мусульман з долини річки Сват на північному заході Пакистану довелося покинути свої будинки. За даними пакистанської влади, кількість біженців сягнула трьох мільйонів осіб.

Подібна політика може стати "фундаментом для тривалих воєн", попередив лідер "Аль-Каїди". Він закликав мусульман не чекати позитивних змін від президентства Обами, а американців - бути готовими до наслідків політики їх влади.

Білий дім прийняв "подачу" і відповів на розповсюджену заяву. На думку американської сторони, бен Ладен прагне відвернути увагу від виступу президента США Барака Обами в Каїрі.

Як очікується, в Єгипті Барак Обама виголосить промову, націлену на те, щоб активізувати діалог США з мусульманським світом. На думку представників Обами, цей обіг мало чим відрізняється від попередніх послань терориста.

Політика США відносно "Аль-Каїди" справді не змінилася. У лютому, виступаючи перед журналістами, Барак Обама заявив, що не дозволить "Аль-Каїді" і бін Ладену "безкарно діяти, плануючи напади на США".

Він також додав, що США не можуть собі дозволити зберігати притулки терористів і працюватимуть "розумно і ефективно" в значенні їх ліквідації. "Талібан" і "Аль-Каїда" діють на територіях між Афганістаном і Пакистаном.

"Чого ми поки не побачили так це спільних зусиль, щоб вирвати ці лігва, що забезпечить успіх нашої місії", - підкреслив президент США.

Читайте також:

Ідеолог "Аль-Каїди" обізвав Обаму злочинцем

"Аль-Каїда" стратила британського заручника

Ліванець намагався створити в США табір Аль-Каїди

В Італії попередили атаку Аль-Каїди на аеропорт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: