Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Усі 39 загиблих, знайдені у вантажівці у Британії, були громадянами В'єтнаму – поліція

Правоохоронці продовжують працювати над ідентифікацією жертв.

Усі 39 загиблих, тіла яких знайшли у вантажівці в англійському графстві Ессекс, були громадянами В'єтнаму.

Про це йдеться у повідомленні поліції графства. 

"Наразі ми вважаємо, що жертвами є громадяни В'єтнаму, і ми контактуємо з урядом В'єтнаму. Ми безпосередньо контактуємо з низкою сімей у В'єтнамі та Великій Британії, і ми вважаємо, що ми визначили сім’ї деяких жертв, подорож яких закінчилася трагедією на наших берегах", – заявляють поліцейські.

Правоохоронці зазначили, що продовжують працювати над розслідуванням злочину та ідентифікацією жертв. Дані збираються у багатьох юрисдикціях по всьому світу, тому наразі поліція не може оголосити жодної жертви.

Відео Водій вантажівки, в якій знайшли тіла 39 людей, постане перед судом у Великій Британії

25-річного Моріса Робінсона звинувачують у ненавмисному вбивстві, контрабанді людей і відмиванні грошей. Напередодні ще троє підозрюваних у цій справі змогли вийти під заставу. Нагадаємо, 39 небіжчиків знайшли 23 жовтня у графстві Ессекс. Попередньо, майже усі загиблі - біженці з Китаю. Утім, серед них можуть бути і громадяни В'єтнаму.  

Водій вантажівки, в якій знайшли тіла 39 людей, постане перед судом у Великій Британії

Нагадаємо, 23 жовтня в англійському графстві Ессекс у холодильному контейнері вантажівки знайшли мертвими 39 людей. За інформацією поліції, замкнені в фурі нелегали прямували до Великої Британії на вантажному поромі з Бельгії.

Поліція знайшла та затримала водія вантажівки. Саме 25-річного ірландця, який був за кермом, підозрюють у вбивстві. Згодом заарештували ще двох підозрюваних 39-річного чоловіка та 38-річну жінку з Воррінгтона. Також з'явилася інформація, що до загибелі людей може бути причетна банда "змієголових", які займаються незаконними перевезенням жителів Китаю до Європи. Банда рекламує свої послуги на китайських вулицях, обіцяючи жителям кращого життя в Європі. 

Водія вантажівки Моріса Робінсона звинуватили в ненавмисному вбивстві в 39 випадках, а також у змові з метою нелегального перевезення людей та сприянні нелегальній міграції. 23 жовтня суд залишив його під вартою на місяць - до 23 листопада.

Залиште свій коментар

Вибір редакції