Усі ходять у масках і рукавичках. Українець розповів про карантин на круїзному лайнері

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На судні інфіковано 61 особу.

На круїзному лайнері Diamond Princess, на борту якого є й українці, 61 людина інфікована смертельним коронавірусом. Українець, один із членів екіпажу, розповів, що паніки немає. Крім того, з лайнера зняли 40 осіб, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

Кількість заражених небезпечним вірусом на круїзному лайнері, що стоїть на карантині неподалік Японії, збільшується.

Українець, який працює на судні, розповідає ТСН, що жоден із 25 співвітчизників поки що не захворів. "Усі пасажирські зони зачинені. Усі сидять у каютах. Тільки члени екіпажу працюють. Сьогодні 40 людей зняли з лайнера і забрали до шпиталю. За офіційними даними, у нас 61 людина з позитивним тестом. Паніки немає. Усі ходять у масках і рукавичках", - розповів чоловік. 

Відео Понад 40 українців евакуюють з Уханя – майже стільки ж покидати китайське місто не бажають

На круїзному лайнері з українцями фіксують нові випадки небезпечного коронавірусу. ТСН вдалося зв'язатися з одним із членів екіпажу, а той повідомив, що українців серед хворих нині немає. 25 наших співвітчизників перебувають на борту в складі команди. Тим часом українці з Уханя готуються до евакуації. Більше читайте тут   

Понад 40 українців евакуюють з Уханя – майже стільки ж покидати китайське місто не бажають

За подіями на лайнері можна зняти кінострічку. Серед чотирьох десятків нових заражених - чоловік, що з коханою поїхав у круїз на медовий місяць. У нього вірус знайшли, у неї - ні. Британський блогер, який прославився регулярними звітами про ситуацію на кораблі, пару знає особисто. Він розповідає, що їх розлучать: "Його відправлять до медичного закладу. Вона залишиться на борту. Тож це буде дуже і дуже важко".

Нині на лайнері не припиняють перевірки. На борту майже чотири тисячі людей, а пройшла тест лише десята частина. Зокрема й наші моряки.

Про вимушений карантин для дипломатів розповідать у посольстві Китаю в Україні. Кажуть, що порадили китайським студентам і бізнесменам без нагальної потреби не приїздити до України, аби запобігти поширенню вірусу. Тих же, хто неодмінно має приїхати, зобов'язали витримати двотижневий карантин.   

У місті, з якого почалося поширення вірусу, наразі близько восьми десятків українців, розповідає наш співвітчизник Іван. Евакуюватися, каже, хоче трохи більше ніж половина з них. Вивозити людей планують 10 лютого. Збиратимуть їх автобусами, а до України пообіцяли доправити пасажирським літаком після ретельної перевірки від китайських, а потім і від українських лікарів. 

Тим часом у світі фіксують нові випадки зараження смертоносним коронавірусом. Нині вже є 636 жертв, а понад 31 тисяча людей має підтверджені симптоми. 

Кореспондентка ТСН Катерина Федорченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції