Усі політв'язні Тунісу вийдуть на свободу

У Тунісі ухвалили проведення амністії для всіх політичних ув'язнених.

Перехідний уряд національної єдності Тунісу схвалив проведення амністії для всіх політичних ув'язнених.

Офіційний представник тимчасового кабінету Тайеб Баккуш заявив, що "про набуття чинності відповідного закону буде оголошено протягом найближчих днів".

Нагадаємо, 20 січня уряд Тунісу прийняв рішення про визнання всіх раніше заборонених політичних груп і загальної амністії, яка торкнеться критиків колишнього режиму. Міністр вищої освіти Ахмед Ібрагім, лідер опозиційної партії, який приєднався до нового коаліційного уряду, заявив, що "це історична зустріч".

Відомо, що амністія торкнеться і членів забороненого ісламістського руху Ennahda.

Таким чином, на своєму першому засіданні новий коаліційний уряд Тунісу, сформований після втечі екс-президента Зін аль-Абідін бен Алі в Саудівську Аравію, визнав дійсність всіх політичних рухів і звільнив всіх політичних в'язнів.

Нагадаємо, 14 січня 2011 року в Тунісі відбувся державний переворот. Президент Тунісу втік з країни в Саудівську Аравію. Раніше президент встиг ввести в країні надзвичайний стан, розпустити уряд і оголосити про швидкі дострокові вибори до парламенту. Після втечі президента верховна влада в країні спочатку перейшла до прем'єр-міністра Ганнуші; днем пізніше, 15 січня, до присяги в якості тимчасового виконуючого обов'язки глави держави був приведений спікер парламенту Фуад Мебаза.

Читайте також:

У Тунісі скасували комендантську годину

Туніс відправив спецслужби на захист кордонів від емігрантів

Ассанж вважає революції в Тунісі та Єгипті власною заслугою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: