Утримання Єврокомісії в 2009 році обійшлося майже в 4 млн євро

В умовах кризи єврокомісари зуміли витратити на поїздки величезну суму. Лише діяльність голови Єврокомісії Баррозу обійшлася платникам податків у 730 тисяч євро на рік.

На оплату поїздок та інших витрат 27 членів Єврокомісії в 2009 році європейські платники податків витратили близько 4 мільйонів євро.

Згідно з офіційними підрахунками, найдорожче європейцям обходиться утримання голови Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу. Незважаючи на скорочення витрат, на фінансування його діяльності витрачено 730 тисяч євро, у тому числі понад 32 тисяч євро на поточні витрати.

Представник Єврокомісії пояснив, що у Баррозу найбільші витрати, тому що він "багато подорожує" і його "хоче бачити весь світ".

Для порівняння, єврокомісар із зовнішніх зв'язків Беніта Ферреро-Вальднер витратила на поїздки 429 тисяч євро, а її поточні витрати склали близько 6 тисяч. Єврокомісар з гуманітарної допомоги Луї Мішель і Карел де Гухт, який змінив його на цій посаді, витратили на подорожі 215 тисяч євро.

Нагадаємо, наприкінці 2009 року Єврокомісія порекомендувала підвищити зарплати співробітникам керуючого апарату Євросоюзу на 3,5 відсотка, щоб компенсувати поточну інфляцію. Багато європейців назвали такий крок в умовах кризи "божевіллям".

Читайте також:

Американці пророкують Європі нову кризу в 2010 році

Для порятунку євро в Брюсселі відкрився екстрений саміт ЄС

Експерти: криза змусить країни ЄС відмовитися від євро

Європарламент затвердив новий склад Єврокомісії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: