Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Утриматися від святкувань та бути обачними: МЗС озвучив поради українським туристам в Єгипті

Туристам радять переглянути свої плани.

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від поїздок до Єгипту після нападу на туристів в Хургаді.

Про це йдеться у коментарі МЗС України.

Тим громадянам, які вже знаходяться в Єгипті, рекомендовано зважити на ризики подальшого перебування на території цієї держави та неухильно дотримуватись таких порад:

- категорично не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини ріки Ніл;

- виявляти пильність при відвідуванні північного узбережжя Єгипту, столиці країни та дельти ріки Ніл, туристичних місць у її долині, узбережжя Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, Затоки Макаді та Затоки Сома), а також південної частини Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

Також у випадку нагальної необхідності виїзду за межі місць організованого відпочинку, громадянам слід повідомляти про це адміністрацію готелю, рідних або представників туроператора.

Туристам радять тежити за новинами у місцевих ЗМІ, а також повідомленнями на інформаційних ресурсах МЗС України та Посольства України в Єгипті. (www.mfa.gov.ua, www.egypt.mfa.gov.ua). Рекомендується також бути особливо обачними під час святкування в Єгипті релігійних (у т.ч. християнських) свят, та, по можливості, утримуватися від відвідування релігійних святинь. "Громадянам рекомендується зберігати в доступних місцях паспортні документи, кошти і речі, що знадобляться у випадку термінового залишення місця проживання", - додають в МЗС.

Відео На узбережжі популярного Єгипетського курорту зарізали двох німецьких туристок

При потраплянні в надзвичайну ситуацію, виникненні загрози життю та здоров'ю, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Єгипті за номером телефону: +201000039648, e-mail: emb_eg@mfa.gov.ua або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38 044 238 1657, електронна пошта: cons_or@mfa.gov.ua.

Нагадаємо, що посол України в Єгипті Геннадій Латій заперечив загибель українців в єгипетській Хургаді

"Троє осіб напали на туристів, які в місті Хургада відпочивали у двох готелях Sahabia тa Sunny Days El Palacio. Станом на сьогодні ми не підтверджуємо те, що серед постраждалих є громадяни України. За нашою інформацією загинули дві особи", - сказав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції