Узбекистан погрожує своїм громадянам в'язницею за участь у війні на Донбасі

За відповідною статею Кримінального кодексу країни за це передбачено до десяти років позбавлення волі.  

Узбекистан застерігає своїх громадян від участі в бойових діях на Сході України. В країні за це встановили кримінальну відповідальність. Про це повідомили в посольстві Республіки Узбекистан, передає "Інтерфакс-Україна".

Таким чином посольство Узбекистану застерігає своїх громадян, які намагаються прибути до України задля участі в бойових діях. Це пов'язано з тим, що Україна офіційно дозволяє проходити військову службу в ЗСУ іноземцям та особам без громадянства. згідно із законодавством республіки, за такі дії передбачена кримінальна відповідальність.

Відповідно до статті 154 "найманство" Кримінального кодексу Узбекистану, "злочином є неправомірна участь у збройних конфліктах або військових діях на території іноземної держави, навіть за відсутності ознак найманства".

За порушення цієї статті передбачено позбавлення волі строком до десяти років. Кримінальному переслідуванню підлягатимуть всі особи, щодо яких буде об'єктивна інформація про запланований або скоєний злочин. Посольство також попереджає, що ретельно перевірятися будуть абсолютно всі сигнали про правопорушення.

Громадян Узбекистану закликають виявляти розумну передбачливість та не брати участі в жодних військових угрупуваннях.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Узбекистану Шавкат Мірзійоєв затвердив документ, в якому Ялта позначена як російське містоКримське місто зазначено в переліку запланованих на 2016 рік міжнародних виставок-ярмарків. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: