Узбекистан відкрив кордон для біженців з Киргизії

В ніч на неділю Узбекистан відкрив кордон для біженців з півдня Киргизії, де вже кілька днів тривають криваві сутички між киргизами та узбеками.

Узбекистан відкрив кордон для біженців з півдня Киргизії, де вже кілька днів тривають міжетнічні зіткнення, які забрали життя майже сотні людей.

Сутички між киргизами і узбеками почалися в місті Ош у ніч на п'ятницю. Учасники заворушень спалили кілька житлових кварталів, магазини, базари. Вулиці міста захопили мародери. У суботу заворушення перекинулися на сусідню Джалал-Абадську область.

У місто були введені війська і посилені сили міліції, проте обстановка в Оші продовжує залишатися напруженою. У патрулюванні вулиць задіяні тисячі співробітників міліції і дружинників-добровольців.

"Кордон був відкритий в ніч на 13 червня для організованого переходу біженців. Такий режим роботи кордону буде зберігатися доти, поки в цьому буде потреба", - повідомив представник МНС Узбекистану.

Кордон було закрито кілька днів тому - після початку масових заворушень. До відкриття переходів біженці перетинали кордон стихійно, натовпами перебираючись через глибокі прикордонні рови.

Читайте також:

У Джалал-Абадській області Киргизії введено надзвичайний стан

Кількість загиблих на півдні Киргизії досягла 82 осіб

Росія відмовилася врегульовувати конфлікт в Киргизії

"Кривава п'ятниця" у Киргизії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: