Узбецька "Аль-Каїда" закликала до джихаду проти Німеччини

В Інтернеті з'явилися нові погрози на адресу Німеччині. Цього разу ісламісти обіцяють влаштувати кривавий теракт в одну з неділь у жовтні.

Ісламські екстремісти виклали в інтернет нові відеозаписи з погрозами на адресу Німеччини, закликавши мусульман, що живуть у ФРН, до збройного джихаду і пообіцявши влаштувати кривавий теракт в жовтні.

Часовий відеофільм був знятий бойовиками з угрупування "Ісламський рух Узбекистану", тісно пов'язаного з "Аль-Каїдою". На записі виступають вже відомі спецслужбам брати Мунір і Яссім Хука, що мешкали в Бонні.

Своє перше відеозвернення із закликами до терактів у Німеччині брати Хука, які називають себе Абу Адамом і Абу Ібрагімом, оприлюднили ще в березні. На новим відеозаписі крім них також виступають два раніше невідомих спецслужбам ісламіста: Абу Аскар і Абу Сафійя.

Фільм містить багато сцен боїв на пакистано-афганському кордоні, а також зйомки щоденного побуту бойовиків в одному з тренувальних таборів "Ісламського руху Узбекистану".

На записі видно, що володіння автоматичною стрілецькою зброєю з оптикою навчають навіть маленьких дітей. Крім того, на плівці помітно безліч світловолосих молодих людей і підлітків європейської зовнішності.

Одночасно з фільмом в Інтернеті на одному з ісламістських сайтів з'явилося звернення арабською мовою, де німцям загрожують кривавим терактом, який повинен відбутися однієї неділі жовтня. Раніше на сайті не раз розмішати відеозвернення "Аль-Каїди".

Представники німецьких спецслужб і міністерства внутрішніх справ розглядають появу в Інтернеті нових матеріалів з погрозами, як частина великої кампанії із залякування. Напередодні виборів в бундестаг, що пройшли 27 вересня, терористи "Аль-Каїди" і "Талібану" оприлюднили п'ять відеозвернень за тиждень.

У них вони закликали німців проголосувати за тих політиків, які виведуть частини бундесверу з Афганістану, в іншому разі обіцяючи відповісти терактами. За словами представників спецслужб, існує якась "абстрактна загроза", інформації про підготовку конкретних терактів поки що немає. Проте, на момент проведення виборів, а також на День німецької єдності, що відзначався 3 жовтня, влада посилила заходи безпеки.

Відзначимо, що члени угруповання "Ісламський рух Узбекистану" вже намагалися здійснити теракти а Німеччині.

У 2007 році в Зауерланді були арештовані четверо молодих людей, які були зайняті виготовленням потужної бомби, для чого вже придбали 12 великих каністр з 35-процентним розчином перекису водню. Цілями членів так званого "Зауерландського осередку" були аеропорт Франкфурта-на-Майні, американська база "Рамштайн", а також бари і дискотеки, які відвідують американці.

Читайте також:

У Пакистані вбито лідера узбецької "Аль-Каїди"

США пророкують теракти у Німеччині

Вчені змоделювали обвалення веж-близнюків 11 вересня

"Аль-Каїда" передрекла крах Обамі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: