В Абхазії опозиція спробувала взяти штурмом будівлю МВС

На 10 липня в Абхазії призначений референдум з питання про довіру голові республіки і про дострокові президентські вибори.

Абхазская опозиція зробила спробу штурму будівлі МВС у Сухумі.

Про це ВВС.Russian.

Близько 700 протестувальників вимагають відставки "міністра внутрішніх справ" самопроголошеної республіки Леоніда Дзапшби. Учасникам акції вдалося зламати зовнішні ворота і прорватися на площу перед будівлею міністерства внутрішніх справ. Присутні на площі заявляють, що будуть домагатися відсторонення "голови" МВС республіки і не розійдуться доти, поки "президент" Абхазії не звільнить його.

Опозиціонери вимагають відставки "міністра внутрішніх справ" за погіршення криміногенної обстановки і дії, спрямовані на порушення конституційних прав громадян, пов'язаних з участю у референдумі.

На 10 липня в Абхазії призначений референдум із питання про довіру "очільнику республіки" і про дострокові президентські вибори.

Опозиція звинувачує владу у спробах зриву референдуму і вимагає перенести голосування на осінь. Влада Абхазії відмовляється змінити дату проведення референдуму.

Нагадаємо, що раніше, так званий "президент" Південної Осетії Леонід Тібілов і "спікер парламенту" Анатолій Бібілов підписали заяву про "референдум" з питання про вступ цього грузинського регіону до складу Російської Федерації. Плебісцит повинен відбутися в 2017 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: