Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В адміністрації Трампа готові застосувати військову силу, щоб запобігти новим хіматакам у Сирії

Режим сирійського президента Башара Асада продовжує періодично застосовувати отруйні речовини в невеликих обсягах.

Адміністрація американського президента Дональда Трампа готова до військових дій проти сирійських урядових сил, щоб запобігти використанню хімічної зброї.

Про це "Радіо Свобода" заявили американські високопосадовці, які побажали залишитися анонімними.

"США занепокоєні тим, що уряд Сирії може розробляти нову хімічну зброю і нові засоби для її застосування... Режим сирійського президента Башара Асада продовжує періодично застосовувати отруйні речовини в невеликих обсягах", - йдеться у повідомленні.

Американські посадовці переконані, якщо міжнародна спільнота не діятиме швидко і не посилить тиск на Асада, то сирійська хімічна зброя може поширитися за межі Сирії, можливо, навіть до США.

ВідеоЗахід одностайно покладає відповідальність за хімічна атаку в Сирії на Башара Асада

Нагадаємо, що раніше США звинуватили РФ в прагненні приховати наявні дані про застосування сирійським урядом хімзброї в Східній Гуті.

"Ми отримали ще одне повідомлення про те, що режим (президента Сирії Башара) Асада використовував хлор проти свого власного населення. (...) Не є збігом, що напад з використанням хлору на цьому тижні відбулися в тому ж місці, де режим Асада намагається домогтися військової перемоги. Ми знаємо, що режим Асада вдається до цієї жорсткої тактики для того, щоб відбити території", - сказала постпред США при ООН Ніккі Гейлі, виступаючи на засіданні РБ ООН.

Залиште свій коментар

Вибір редакції