В адміністрації Трампа не знають, як він діятиме під час зустрічі з майстром маніпуляцій Путіним - NYT

Запланована розмова Трампа з Путіним є необхідною з огляду на критичні суперечності між США й РФ.

Оточення американського лідера Дональда Трампа стурбоване тим, що досі неясно, як чинний президент США поведеться під час запланованої зустріч з російським лідером Володимиром Путіним.

Про це пише The New York Times.

"Президент Трамп неодноразово був поінформований про протенційні ризики, складні проблеми та дипломатичні труднощі", - йдетьсяв публікації. Але навіть наближені помічники Трампа точно не знають, "що він вирішить сказати чи зробити, коли зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним цього тижня" на саміті G-20 в Гамбурзі.

Тому це найбільше турбує радників та чиновників в адміністрації Трампа.

Запланована на п'ятницю розмова Трампа з Путіним є необхідною з огляду на критичні суперечності між Сполученими Штатам й Росією. Але це також дипломатичний і політичний ризик для президента США на тлі проведення цілої низки розслідувань щодо можливих зв'язків його кампанії з росіянами, а також готовності самого Трампа персонально виступити проти військових злочинів Москви та втручання РФ у виборчий процес у США.

ВідеоПрихований маршрут та найдорожчий готель: у Варшаві готуються до візиту Трампа

Але сам Трамп взагалі не турбується про результати зустрічі з Путіним. "Він сказав помічникам, що більше занепокоєний позицією німецького канцлера Ангели Меркель та інших лідерів щодо його рішення вийти з Паризької кліматичної угоди та його жорсткої лінії щодо імміграції", - пише видання.

А ось Путін точно буде готовим до зустрічі. Його ще називають "майстром маніпуляцій", - йдеться у публікації.

Фотогалерея Пластикові голови Путіна, Трампа і Меркель: як тисячі людей у Гамбурзі протестували перед самітом G20 (11 фото)

Нагадаємо, що президент РФ Володимир Путін під час зустрічі з американським колегою Дональдом Трампом збирається обговорити своє бачення ситуації на Донбасі. Про це заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков.

За його словами, зустріч буде обмеженою у часі. Війну на Сході України Пєсков в традиціях російської пропаганди назвав "громадянською".

Залиште свій коментар