Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В адміністрації Трампа обговорять варіанти реакції на повідомлення про хіматаку в Сирії

Міністр фінансів не став прямо відповідати на запитання про те, чи можливе у цьому випадку з боку США застосування сили.

В адміністрації США незабаром розглянуть різні варіанти дій у відповідь на повідомлення про застосування Дамаском хімічної зброї, заявив американський міністр фінансів Стівен Мнучин.

"Ми розглянемо ситуацію пізніше сьогодні. Я думаю, що ми отримаємо нові відомості від команди, що займається національною безпекою", - сказав він.

Про це повідомляє CBS.

Міністр не став прямо відповідати на запитання про те, чи можливе у цьому випадку з боку США застосування сили.

ВідеоРятувальники повідомляють про щонайменше 70 жертв внаслідок хімічної атаки у Сирії

Людей труїли у місті Дума. Це остання підконтрольна повстанцям територія у Східній Гуті. Жодних підтверджень з незалежних джерел немає, сирійський уряд переконує: атака сфабрикована. Повстанці тим часом публікують кадри, від яких холоне кров: дітям дають інгалятори, на них виливають відра води, аби вони отямилися.

Рятувальники повідомляють про щонайменше 70 жертв внаслідок хімічної атаки у Сирії

Фотогалерея "Ніщо не виправдає таких засобів". Папа Римський згадав хімічну атаку у Сирії під час служби (14 фото)

"Я не можу давати коментарі про те, що конкретно ми будемо, чи не будемо робити. Ми отримаємо свіжі дані від команди з нацбезпеки. І я можу вас запевнити, що разом з президентом ми розглянемо різні варіанти дій", - заявив Мнучин.

Нагадаємо, щонайменше 70 людей померли під час ймовірної хімічної атаки в сирійському місті Дума - останньому місті, яке перебуває під контролем повстанців у Східній Гуті. За атакою підозрюють вплив Росії.

Росія, зі свого боку, заперечує застосування хімічної зброї в сирійському місті Дума, про яке заявили правозахисники. За словами МЗС РФ, подібні "провокації" і "брехливі вигадки" є "вигороджуванням терористів". У той час як Росія і сирійський уряд "забезпечують гуманітарні коридори для виведення цивільного населення".

Залиште свій коментар

Вибір редакції