В аеропортах США налагодили систему виявлення підозрілих пасажирів

Вони відстежують пасажирів, що виявляють надмірне занепокоєння або значну психічну пригніченість.

Федеральна влада налагодила в аеропортах США систему виявлення підозрілих пасажирів. Як пише The Washington Post, з цією метою Управління транспортної безпеки (TSA) розмістило в 161 аеропорті спеціально навчених співробітників. Зокрема, вони відстежують пасажирів, що виявляють надмірне занепокоєння або значну психічну пригніченість.

Представник TSA Сейрі Кошец (Sari Koshetz) наголосила, що спостерігачі не концентрують увагу на громадянство, расову, етнічну або статеву приналежності пасажирів. "Ми дивимося не на тип людини, а на особливості його поведінки", - говорить Кошец. Програма стеження за поведінкою реалізується з 2003 року - вперше її стали використовувати в Бостоні.

Тих, хто поводиться підозріло, може очікувати додаткова перевірка або бесіда з поліцією: спостерігачі TSA не мають повноважень для проведення арешту. За 2008 рік додаткову перевірку через підозрілу поведінку довелося пройти 98,8 тисячі пасажирів, 9,8 тисячі були допитані поліцейськими, 813 людей - заарештовані.

Фахівців з підозрілої поведінки, які працюють в аеропортах командами по дві особи, важко помітити сторонньому спостерігачеві: вони носять звичайну уніформу TSA і змішуються з співробітниками, які виконують повсякденні обов'язки. Для спеціалізованої роботи співробітників відбирають на підставі їх інтелекту та особистих здібностей. Підготовка їх займає всього чотири дні, а потім протягом діб вони проходять завершальне стажування.

Читайте також:

В аеропорті Манчестера пасажирів "роздягають" догола сканером

Закоханий німець в аеропорті два тижні чекає дівчину з Інтернету

6-річний хлопчик у Колорадо відлетів на повітряній кулі і зник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: