Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В аеропорту Лісабона помер українець: у вбивстві підозрюють інспекторів міграційної служби

В аеропорту Лісабона помер українець: у вбивстві підозрюють інспекторів міграційної служби

Португальські ЗМІ стверджують, що мігранта було жорстоко побито.

В аеропорту Лісабона помер громадянин України, який приїхав до Португалії в пошуках роботи. Про це повідомляє португальський новинний телеканал TVI24.

Українець прибув до аеропорту "Портела" у Лісабоні 11 березня рейсом з Туреччини. Його зупинили на митниці інспектори Служби у справах іноземців (SEF) і заборонили в’їзд в країну як туристу. Зазначається, що чоловіка збирались відправити назад до Туреччини, але він "погано відреагував на перешкоду для в'їзду в Португалію".

"Інспекторам міграційної служби Португалії загрожує до 25 років позбавлення волі за вбивство громадянина України, який приїхав до Португалії в пошуках праці. В аеропорту Лісабону, йому було відмовлено у в’їзді до Португалії з незрозумілих поки що причин. Після його вимог, пояснити ситуацію, йому надягнули наручники і проти нього була застосована фізична сила. В такому стані (наручниках), його залишили одного в кімнаті, де з ним стався приступ епілепсії, в результаті чого наступила смерть. Висловлюємо співчуття родині загиблого і засуджуємо злочинні дії працівників служби міграції", - пише у своєму фейсбуці голова спілки українців у Португалії Павло Садоха, коментуючи публікацію ЗМІ.

Інспекторам міграційної служби Португалії загрожує до 25 років позбавлення волі за вбивство громадянина України який...

Опубліковано Павлом Садохою Неділя, 29 березня 2020 р.

У матеріалі телеканалу зазначається, що насилля проти українця відбувалось у кімнаті медичної допомоги, де немає камер спостереження. Проте журналісти стверджують, що на тілі чоловіка були характерні сліди побиття. Нині інспектори SEF перебувають під слідством, поліція вилучила відео з камер спостереження аеропорту.

На публікацію відреагувало посольство України в Португалії. Дипломати закликали португальське МЗС посприяти об’єктивному та неупередженому слідству.

"Посольство України в Португалії відреагувало на інформацію, викладену в сюжеті TVI24 щодо громадянина України та негайно звернулося до Міністерства закордонних справ Португалії вербальною нотою з проханням сприяти проведенню об’єктивного, безстороннього, неупередженого, незалежного та справедливого розслідування зазначеної справи", - йдеться у повідомленні.

Посольство України в Португалії відреагувало на інформацію, викладену в сюжеті TVI24 (https://bit.ly/39sVf9K) щодо...

Опубліковано Embaixada da Ucrânia na República Portuguesa Неділя, 29 березня 2020 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції