В аеропорту російського Ростова затримали двох іноземців через написи на футболках

В аеропорту російського Ростова затримали двох іноземців через написи на футболках

Фото: pixabay

Громадян Узбекистану звинуватили у публічному демонструванні забороненої в РФ символіки екстремістських організацій.

У вівторок, 27 липня, у ростовському аеропорту Платов співробітники ФСБ Росії затримали двох громадян Узбекистану, яких запідозрили в екстремізмі. Про це повідомляє видання “Коммерсантъ” з посиланням на пресслужбу відомства.

Прикордонники затримали прибулих пасажирів у повітряному пункті пропуску, оскільки на їхньому одязі були написи, що публічно демонструють заборонені в Росії екстремістські угруповання.

“Стосовно затриманих порушено справи про адміністративні правопорушення за пропаганду і публічне демонстрування нацистської атрибутики або символіки, які заборонені федеральними законами”, - йдеться в повідомленні.

За інформацією видання, на заретушованому фото одного із затриманих можна розгледіти, що його одяг має написи АУЕ — це абревіатура молодіжної злочинної організації “Арестантское уголовное единство”, яка об’єднує молодь і підлітків. У цій спільноті насаджують злодійські поняття та кримінальний світогляд, романтизують кримінальний спосіб життя.

У навчальних закладах члени АУЕ встановлюють "блатні" тюремні правила — з партами для “опущених”, здирництвом в “общак” тощо. Часом такі банди мають своїх кураторів у дорослому злодійському світі. 

У серпні 2020 року АУЕ було визнано в Росії екстремістською організацією. 

Нагадаємо, раніше в Росії співробітниця магазину для дорослих відбилася від грабіжника за допомогою секс-іграшки. Переляканий зловмисник покинув торговий зал. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація