Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В аеропорту Детройта міністра економіки Канади змусили зняти з голови традиційний тюрбан

За його словами, такі речі не мають стати нормою.

Міністра інновацій, науки та економічного розвитку Канади Навдіпа Байнса змусили в аеропорту Детройта зняти з голови традиційний тюрбан, який носять представники течії сикхізму в Індії.

Посадовець розповів ситуацію, яка сталася з ним у квітні 2017 року, передає CNN.

Міністр проходив контроль в аеропорту як звичайний пасажир, без використання дипломатичного паспорта. Він хотів відчути те, що відчувають звичайні пасажири, коли користуються послугами аеропортів. 

Коли Байнс пройшов один із пристроїв для сканування без особливих проблем, його попросили пройти ще через один через наявність на голові тюрбана. Але апарат працював неналежним чином, і міністра попросили зняти головний убір, бо на екрані з'явилося червоне світло. 

"Я запитав його, чому мені треба знімати мій тюрбан, якщо металодетектор працював добре. Мене б ніколи не попросили знімати мій одяг. Це те ж саме, що частина білизни", - розповідає Байнс.

За 20 хвилин до відправлення після проходження гейту міністра знову зупинили і наказали зняти тюрбан через порушення протоколу. Однак Байнс сказав, що не є порушником і не несе загрози, а після цього показав дипломатичний паспорт і його без проблем пропустили.

"У сикхів носіння тюрбанів вважається одним з наймодніших актів для людини віри, і я пишаюсь тим, що представляю свою громаду. На жаль, такі інциденти час від часу трапляються, зокрема, з меншинами. Але це ніколи не повинно стати нормою", - сказав Навдіп Байнс.

Спікер Адміністрації транспортної безпеки США Майкл Маккарті заявив, що працівник служби контролю в аеропорті не дотримувався правил перевірки, тому його навчатимуть. Він також додав, що шкодує через ситуацію, яка склалася навколо міністра економіки.

Сикхи - релігійна течія в Індії. Їхня громада складає 22 мільйони осіб. Ця віра є своєрідним поєднанням цінностей індуїзму та ісламу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції