В Афганістані американців вбивають російськими кулями

Патрони потрапляють до Афганістану із США, які купують російські кулі для забезпечення урядових військових сил Афганістану, а вже там продають зброю талібам.

Афганські бойовики вбивають солдатів армії Сполучених Штатів кулями російського виробництва. Крім того - російські кулі, від яких гинуть американські солдати, купуються на гроші США.

Американська компанія WOLF Ammunition Company купує в Росії патрони і стрілецьку зброю і передає його афганській армії і поліції, яка озброєна ще радянською зброєю. Афганська армія і поліція, не довго думаючи, продає зброю і патрони талібам. Таліби стріляють в американців.

Настільки незвичайний ланцюжок було розкрито після того, як американські солдати, яким вдалося захопити базу талібів, знайшли на ній патрони виробництва російського підприємства "Новосибірський Патронний Завод".

Пізніше виявилося, що ці патрони потрапляють до Афганістану не з Російської Федерації, а зі Сполучених Штатів, які купують російські кулі для забезпечення урядових військових сил Афганістану. Очевидно, саме останні перепродують кулі бойовикам, тобто - Вашингтон сам платить за вбивство своїх же солдатів.

Відзначимо, що під час перестрілок американців і талібів часто гине мирне населення. Так, у перший тиждень вересня, в Афганістані під перехресний вогонь бойовиків руху Талібан і військовослужбовців НАТО потрапила група дітей.

Перестрілка сталася на сході країни, коли таліби напали на заставу натівських військових. Між позиціями протиборчих сторін виявилися діти. Троє з них у перестрілці загинули, п'ятеро були поранені.

Втім, представники міжнародного контингенту заявляють, що діти загинули від вогню бойовиків.

Читайте також:

Військові НАТО помилково розбомбили передвиборчий мітинг в Афганістані

Мешканці Афганістану спробували взяти штурмом базу НАТО

У Афганістані знайшли створену талібами в'язницю

Афганські таліби забили камінням закоханих за аморальну поведінку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: