В Афганістані бойовики застрелили 10-річного хлопчика дорогою до школи

Поліція назвала школяра героєм.

У місті Тірін Кот, столиці південної провінції Урузган в Афганістані, повстанці застрелили 10-річного хлопчика дорогою до школи.

Як повідомляє AP, 10-річний Васіл Ахмад неодноразово бився проти талібів разом зі своїм дядьком на стороні поліції. У соціальних мережах знайшли багато фотографій, на яких хлопець тримає зброю. За словами заступника начальника провінції Рахімулла Хана, невідомий вбив школяра неподалік від його дому.

Зазначимо, що урядові війська та повстанці постійно рекрутують неповнолітніх, хоча це заборонено в Афганістані. У доповіді, представленій робочій групі Ради Безпеки ООН з питання дітей та збройних конфліктів, сказано, що дітей вербує Афганська національна поліція та Афганська місцева поліція.

Головними причинами вербування залишаються почуття синівського обов'язку, патріотизм і честь. Але також потрібно зважати на бідність у цих районах.

У смерті хлопчика та його родини Афганська незалежна комісія з прав людини звинувачує уряд та талібів, які ведуть війну уже 15 років.

Нагадаємо, у грудні терористична організація "Талібан" взяла на себе відповідальність за напади в афганському місті Кандагар. Серед постраждалих виявилися як військові сили Афганістану, так і цивільні.

Однак, території, які атакують таліби, охоплюють ледь не половину країни, що можна побачити на інфографіці нижче. Зокрема, від атак талібів потерпає Південь країни, райони на Сході та Півночі, зокрема місто Кандагар, Кабул, Джелалабад, Баглан та Кундуз.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: