В Афганістані ловлять терористів

Міжнародний контингент під командуванням США почав на сході Афганістану масштабну операцію, спрямовану проти Аль-Каїди і руху Талібан.

афганістан
news.yahoo.com
Метою операції є пошук і знищення сотень іноземних бойовиків, які ховаються в печерах Тора-Бору
Операція, в якій задіяні наземні війська й авіація (загалом, кілька сотень людей) проводиться в гірському масиві Тора-Бору (провінція Нангархар), повідомляє агентство Associated Press із посиланням на представника коаліційних сил.

Капітан Ванесса Боумен пояснила, що метою операції є пошук і знищення сотень іноземних бойовиків, які ховаються в печерах Тора-Бору.

Цей віддалений гірський район на кордоні з Пакистаном піддався інтенсивному американському бомбардуванню наприкінці 2001 року. За даними американських спецслужб, у Тора-Бору ховався глава міжнародної терористичної мережі Аль-Каїда і його прибічники.

Метою бомбардування було знищення терориста номер один, який, як вважається, був головним натхненником атак на Нью-Йорк і Вашингтон 11 вересня 2001 року. Проте у США поки немає даних, що під час тієї операції Бен Ладена вдалося ліквідовувати.

афганістан
news.yahoo.com
За даними американських спецслужб, у Тора-Бору ховався глава міжнародної терористичної мережі Аль-Каїда і його прибічники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: