В Афганістані мітингувальники спалили опудало Обами

У Афганістані третій день тривають акції протесту проти спалення Коран. Зокрема, у Кандагарі у заворушеннях вже загинула щонайменше одна людина і поранено 16.

У кількох містах Афганістану третій день тривають акції протесту проти спалення Корану. Під час однієї з них маніфестанти спалили опудало президента США Барака Обами.

Ця акція сталася у місті Джелалабад, де близько 1000 чоловік заблокували головне шосе в місті, вимагаючи, серед іншого, виведення американських військ з території країни.

Аналогічні протести проходять у центральній провінції Парван. Більше тисячі людей також блокували дорогу. За повідомленням шефа місцевої поліції Шер Ахмада Маладані, протестуючі поводяться спокійно.

У Кандагарі, розташованому на півдні Афганістану, також проходить мітинг. У ньому беруть участь кілька сотень осіб. В ході акцій протесту вже загинула щонайменше одна людина і поранено 16.

За словами кореспондентів каналу "Аль-Джазіра", демонстранти атакують будівлю поліції. Учасники акції заявляють, що будуть атакувати всі офіси і військові бази ООН в Афганістані

Нагадаємо, американський пастор Террі Джонс спалив копію Корану 20 березня. Це викликало чисельні акції протесту та заворушення у Афганістані.

1 квітня, в афганському місті Мазарі-Шаріф екстремісти напали на представництво ООН. У результаті нападу сім співробітників організації і четверо маніфестантів були вбиті, приблизно 30 чоловік отримали поранення.

Обама, у свою чергу, засудив і спалення Корану, і вибух насильства в Афганістані.

Читайте також:

В Афганістані тривають криваві протести проти спалювання Корану

Бійня в ООН: афганські фанатики відрубали іноземцям голови

В Афганістані напали на будівлю ООН, вісім людей вбито

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: