В Афганістані пішли у відставку міністр внутрішніх справ і голова спецслужб

Рішення залишити свій пост чиновник пояснив нездатністю забезпечити безпеку переговорів про перемир'я з рухом "Талібан".

Міністр внутрішніх справ Афганістану Ханіф Атмар подав у відставку. Рішення залишити свій пост чиновник пояснив нездатністю забезпечити безпеку переговорів про перемир'я з рухом "Талібан", які проходили в перших числах червня.

Разом з Атмаром прохання про відставку подав голова Національного директорату безпеки - афганського управління внутрішньої розвідки - Амрулла Салех (Amrullah Saleh). Президент Афганістану Хамід Карзай підписав указ про звільнення обох від займаних посад.

Конференція, присвячена перемир'ю, відкрилася в Кабулі 2 червня. На переговори приїхали близько 1600 делегатів, включаючи регіональних громадських і релігійних лідерів. Таліби, які продовжують протистояти діючому уряду, на з'їзд запрошені не були.

У перший же день конференції таліби зробили спробу зірвати мирні переговори. Кілька бойовиків руху зайняли будинок, розташований в безпосередній близькості від будівлі, де проходила конференція, і обстріляли будівлю. У результаті поліцейської спецоперації двоє бойовиків були вбиті і один арештований.

Читайте також:

В Афганістані загинув тисячний американський солдат

В Афганістані знайшли секретну американську тюрму

Американських солдатів в Афганістані виявилося більше ніж в Іраку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: