В Афганістані таліби звільнили 235 людей, яких захопили у полон під час кривавої різанини

Таліби об'єдналися з бойовиками "ІД" і захопили район на півночі країни.

Таліби випустили з полону 235 заручників, яких захопили у віддаленому селі на півночі Афганістану під час спільного з бойовиками "ІД" нападу".

"Цього вечора внаслідок посередницької діяльності місцевих старійшин та провінційних чиновників 235 чоловік, включаючи жінок та дітей, були звільнені з Мірзавалангу", - сказав агентству AFP заступник губернатора провінції Забіхуллах Амані.

"Вони були благополучно евакуйовані до міста Сар-е-Пул, але до цих пір незрозуміло, скільки ще людей утримують у полоні", - додав він.

ВідеоВ Афганістані загинули пів сотні людей після теракту в мечеті

Афганські служби безпеки підозрюють, що у Мірзаваланзі, який розташований у районі Саяд у провінції Сар-е-Пул, близько 100 осіб досі перебувають в заручниках після того, як бойовики захопили його на вихідних.

Терористи із сунітських бойових організацій "Талібан" та "ІД" після 48 годин бою з афганською урядовою поліцією захопили село, в якому проживають переважно шиїти. Вважається, що бойовики вбили близько 50 мирних жителів – чоловіків, жінок та дітей. Вони були розстріляні або обезголовлені.

"Незважаючи на зусилля старійшин, тіла жертв не були повернуті", - заявив губернатор провінції Мохаммад Захер Вахдат.

"Двісті тридцять п'ять заручників були звільнені, але вони були настільки шоковані, що навіть не могли розповісти щось про інших заручників", - додав він.

Заступник губернатора провінції Амані заявив, що десятки бойовиків "Талібану" та "ІД" почали координовану атаку на район Саяд у четвер під керівництвом місцевого командира талібів, який присягнув на вірність "ІД".

Залиште свій коментар