В Афганістані вилучена найбільша в історії партія наркотиків

Під час операції було вилучено 5,7 тонни героїну, 11,3 тонни опію і понад 800 кілограмів гашишу. Загальна вартість конфіскованих наркотиків перевищує мільярд доларів.

Коаліційні сили в Афганістані під час липневої спецоперації вилучили найбільшу в історії партію наркотиків.

Рейд проводився в провінції Гільменд в районі населених пунктів Бахрамча і Хаджі Вакіл спільно з афганською поліцією. Під час операції було вилучено 5,7 тонни героїну, 11,3 тонни опію і понад 800 кілограмів гашишу. Загальна вартість конфіскованих наркотиків перевищує мільярд доларів.

При проведенні рейду було знищено 63 бойовика; десять озброєних повстанців і торговців наркотиками арештовано. Крім того, під час операції було вилучено значну кількість вибухових речовин, а також 4,5 тонни хлориду амонію, який використовується для отримання героїну з опію.

Колишній глава служби з контролю за обігом наркотиків в провінції Гільменд Філіпа Браун (Philippa Brown) заявив, що вилучена партія дорівнює приблизно 25-30 відсоткам від кількості героїну, який поставляється до Великобританії за рік. Браун також відзначив, що знищуючи плантації маку та конопель, влада як альтернативи безкоштовно роздає місцевим жителям насіння пшениці, винограду і плодових дерев.

Читайте також:

Москаль розповів про ціни на наркотики

Американку заарештували за фото її дитини з "бульбулятором"

У Нью-Йорку судять російського пілота за контрабанду наркотиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: