В Афганістані внаслідок підриву смертником вантажівки загинули два десятки людей, зокрема студенти

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Афганістані внаслідок підриву смертником вантажівки загинули два десятки людей, зокрема студенти

Associated Press

Під завалами зруйнованого від вибуху гостьового будинку все ще можуть залишатися потерпілі.  

В Афганістані увечері в п'ятницю, 30 квітня, внаслідок потужного вибуху вантажівки із терористом-смертником загинула 21 людина, а ще 90 - постраждали. 

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що підрив стався в провінції Логар. Вибухова хвиля обвалила дах розташованого неподалік гостьового будинку - безкоштовного житла, яке зазвичай надається урядом для бідних, мандрівників і студентів.

У момент нападу в приміщенні перебувала група місцевих поліцейських, а також студенти з віддалених районів, які приїхали до столиці провінції Пулі-Алам для здачі вступних іспитів.

За словами представника Міністерства внутрішніх справ країни Таріка Аріана, під завалами все ще можуть залишатися потерпілі.  

МВС звинуватило в організації інциденту екстремістське угруповання "Талібан", однак поки жодна з організацій не взяла на себе відповідальність за злочин.

Зауважимо, що інцидент стався на тлі виведення військ США і НАТО з баз в Афганістані в межах планів Вашингтона і Альянсу припинити свою військову присутність в цій країні.

У листопаді минулого року щонайменше 30 людей загинули внаслідок вибуху на одній з військових баз поблизу афганського міста Газні, що є столицею однойменної провінції. Ще щонайменше 24 особи отримали різноманітні поранення, багатьох із них доставили до лікарень. 

Новини світу: США почали виводити свої війська з Афганістану

Новини світу: США почали виводити свої війська з Афганістану
Наступна публікація