В Афганістані жінкам дозволили служити у поліції

Влада Афганістану дозволила жінками служити у поліції. Цінність жінок-поліцейських у тому, що вони можуть здійснювати обшук жінок і перебувати з ними в одному приміщенні. Чоловікам-правоохоронцям робити це забороняє релігія.

Слабка половина людства захищатиме сильну. Влада Афганістану дозволила жінкам служити у поліції.

Раніше представниці прекрасної статі могли працювати лише у відділках, патрулювати вулиці їм забороняли.

В свою чергу, інструктори з Великої Британії допомагають афганським жінкам опанувати професію стражів порядку. Цінність таких поліцейських у тому, що вони можуть здійснювати обшук жінок і перебувати з ними в одному приміщенні. Чоловікам-правоохоронцям робити це забороняє релігія.

За недовгий період роботи жінки-поліцейські уже досягли успіху. У одному з аеропортів їм вдалось виявити терористку-смертницю, на якій був пояс з вибухівкою.

"Коли ми зупинили автомобіль, поведінка пасажирки здалась мені підозрілою. Під час обшуку жінка вела себе агресивно. Під її буркою ми виявили вибухівку та детонатори", - сказала лейтенант поліції Нагара Абдул Набі.

Як зазначили у Національній поліції Афганістану, для Талібану таке нововведення стане неприємним сюрпризом. Саме за режиму талібів у 1996-2001 роках жінкам заборонили працювати та вчитись у школах.

Читайте також:

В Росії навесні з'явиться поліція

В Афганістані таліби підірвали сторожову заставу

Путін: Росія не направлятиме війська до Афганістану

США вирішили використати в Афганістані важко броньовані танки

ВідеоВ Афганістані жінкам дозволили служити у поліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: