В Афганістані ЗМІ заборонили писати про теракти

Ще не зовсім ясно, чи зможуть кореспонденти західних інформаційних ЗМІ, які знаходяться на афганській території, повідомляти про терористичні атаки.

Уряд Афганістану ввів заборону на публікацію засобами масової інформації повідомлень про теракти, включаючи вилазки бойовиків-смертників.

Ембарго буде діяти до закриття виборчих дільниць увечері 20 серпня - дня проведення президентських виборів.

Введення тимчасової заборони на настільки важливу інформацію стало для працюючих в Афганістані журналістів повною несподіванкою.

Ще не зовсім ясно, чи зможуть кореспонденти західних інформаційних агентств, телекомпаній, радіостанцій і газет, які знаходяться на афганській території, повідомляти про терористичні атаки, якщо такі будуть в найближчі 48 годин.

На поточному тижні вже кілька разів терористи-смертники з числа прихильників руху "Талібан" підривали потужні бомби в Кабулі та інших містах країни, що спричиняло за собою загибель великої кількості людей.

В результаті уряд прийняв рішення накласти ембарго на поширення через національні ЗМІ подібної інформації з тим, щоб не породжувати серед виборців страхи, які можуть вилитися в масову відмова населення від відвідування виборчих дільниць.

Читайте також:

Ющенко: російські ЗМІ постійно дискредитують Україну

Український посол попросив Росію щось зробити зі своїми ЗМІ

В Казахстані пропонують зарахувати до ЗМІ паркани

ЗМІ вганяють українців в депресію
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: