В Афганістані звільнили заручників

Німецького інженера й чотирьох його колег-афганців, що їх в Афганістані в середині липня викрали таліби, звільнено.

Таліби
news.yahoo.com
Таліби періодично захоплюють заручників із разних країн, висуваючи різноманітні вимоги.
Німецького інженера й чотирьох його колег-афганців, що їх в Афганістані в середині липня викрали таліби, звільнено, передає агенція France-Presse із посиланням на представників місцевої влади й заяви талібів.


"Німецького інженера та чотирьох афганських заручників було звільнено в обмін на п'ятьох полонених талібів", - повідомив агенції Могаммад Наїм (Mohammad Naeem), голова одного з округів провінції Вардак. За словами Наїма, громадянин Німеччини почувається добре.


Як повідомляє
Reuters із посиланням на дипломата, що побажав залишитися невідомим, німецького інженера до вечора середи доправлять до посольства Німеччини в Кабулі.


Рудольфа Блешмідта викрали разом з його німецьким колегою з будівельної фірми Kabul Berlin Korporation Рюдиґером Д., а також п'ятьма афганцями, що їх супроводжували, 18 липня в провінції Вардак, куди вони поїхали оглянути місце майбутнього будівництва дамби. За декілька днів, 22 липня, афганська поліція знайшла 44-річного Рюдиґера Д. мертвим.


Про долю п'ятого захопленого афганця нічого не повідомлено.


За даними агенції
Reuters, в обмін на життя полонених таліби вимагали від Німеччини вивести з Афганістану 3,3 тисячі німецьких військовослужбовців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: