В Афінах молодь напала на поліцію

У грецькій столиці група молоді закидала пляшками із запальною сумішшю будівлю редакції правої газети.

У грецькій столиці група молоді напала на загін поліцейського спецназу, закидала пляшками із запальною сумішшю будівлю редакції правої газети "Апогевматіні", пошкодивши 12 припаркованих автомобілів. Про це повідомила афінська поліція.

Інциденти сталися після маршу представників різних груп, які протестували проти нападу в ніч на середу на бюро лівої організації з прав людини в центральному афінському районі Ексархія.

Невідомі кинули гранату в будівлю Мережі за політичні і соціальні права, коли там проходили масові збори на тему про відмову від участі в заклику на військову службу. Ця організація також активно виступає за права ув'язнених і нелегальних іммігрантів. На щастя, ніхто не постраждав.

За наявною інформацією, 26 лютого після маршу протесту близько 20 людей напали на загін поліції і закидали каменями вартових, які застосували сльозоточивий газ.

Потім молодчики напали на будівлю редакції "Апогевматіні", в яке полетіли пляшки із запальною сумішшю, камені, залізні лозини.

Афінський район Ексархія відомий як місце, де час від часу відбуваються сутички анархістів і молоді з поліцією. У грудні минулого року тут спалахнули масові безлади, що поширилися по всій країні, які були спровоковані загибеллю 15-річного підлітка від кулі поліцейського.

В ході безладів тільки в Афінах був завданий матеріального збитку сотням магазинів, десяткам банків і іншим об'єктам.

Читайте  також:

В Афінах знову лунають вибухи

В Афінах демонстранти закривають магазини

В Афінах поновилися сутички з поліцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: