В Афінах біля будинку колишнього заступника глави МВС Греції стався вибух

За півгодини до вибуху в поліцію надійшов анонімний дзвінок з повідомленням про закладену бомбу, і мешканців будинку встигли евакуювати.

В Афінах у будинку колишнього заступника міністра внутрішніх справ Греції Панайотіса Хінофотіса (Panagiotis Hinofotis) в суботу рано вранці спрацював вибуховий пристрій.

Бомба, оснащена годинниковим механізмом, вибухнула в 04:30 за місцевим часом у житловому будинку в Пале Фаліро - прибережному районі на півночі столиці Греції. В результаті вибуху ніхто не постраждав. За півгодини до вибуху в поліцію надійшов анонімний дзвінок з повідомленням про закладену бомбу, і мешканців будинку встигли евакуювати. Будинку, біля якого було закладено вибуховий пристрій, заподіяний значний збиток.

Панайотіс Хінофотіс обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ у грудні 2008 року, коли в Греції відбулися масові акції протесту, спровоковане загибеллю в Афінах 15-річного Александрос Грігорополуса, застреленного поліцейськими. Хінофотіс і глава МВС Прокопіс Павлопулос тоді подавали прем'єр-міністру Греції прохання про відставку, яке не було задоволено. Однак на початку січня 2009 року, коли в кабінеті міністрів Греції відбулися масштабні перестановки, Хінофотіс все ж таки позбувся своєї посади.

Читайте також:

Нові сутички в Греції: студенти захопили радіостанцію

Афінські анархісти захопили 4 радіостанції та кінотеатр

В Афінах поновилися сутички з поліцією

Анархісти розгромили центр Афін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: