В Африці загинув італійський шоколадний магнат

За нез'ясованих обставин в Південній Африці загинув шоколадний магнат П'єтро Ферреро.

Італійський шоколадний магнат П'єтро Ферреро загинув в результаті нещасного випадку в Південній Африці, повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на представника компанії Ferrero.

Подробиці інциденту поки не повідомляються.

Ферреро був виконавчим директором групи Ferrero, якій належить Nutella і Kinder.

Італійська газета Corriere della Serra повідомила, що 48-річний Пьетро Ферреро був у Південній Африці у відрядженні.

Газета процитувала представника групи Ferrero, який заявив, що "наразі ми одержуємо уривчасті новини, що точно відбулося - поки не відомо".

Компанію Ferrero в 1942 році заснував дід загиблого у ПАР - житель італійської провінції П'ємонт П'єтро Ферреро. На міжнародний ринок Ferrero вийшла наприкінці 1950-х років, коли її очолив син засновника - Мікеле Ферреро. У 1990-х роках представництва і фабрики Ferrero були відкриті в Південній Америці, Східній Європі та Росії.

Син Мікеле - П'єтро Ферреро-молодший - почав працювати в сімейної компанії в 1985 році. Станом на квітень 2011 року, П'єтро Ферреро-молодший займав пост генерального директора Ferrero International SA, а також очолював раду директорів італійського підрозділу компанії - Ferrero, SpA.

Члени сім'ї Феррро, єдині власники компанії, входять до числа найбагатших людей Італії та Європи. Виручка Ferrero в 2010 році оцінювалася 6 мільярдів євро, в компанії працювали більше 200 тисяч осіб. Серед продукції компанії найбільш широко відомі цукерки Ferrero і Raffaello, шоколад Kinder, горіхова паста Nutella, а також м'ятні драже Tic Tac.

Читайте також:

Шоколад здатен замінити знеболююче

Шоколад зникне через 20 років

Вчені довели, що шоколад корисніший за фрукти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: