В Африці вводять санкції у бізнесі для білошкірих людей

"Білі" підприємці, які добровільно не поступлять контроль над підприємствами своїм "чорним" партнерам, можуть бути засуджені до тюремного ув'язнення.

У Зімбабве незабаром вступить в силу закон, за яким фірмою або підприємством може володіти людина тільки з чорним кольором шкіри. При цьому ті "білі" підприємці, які добровільно не поступлять контроль над підприємствами своїм "чорним" партнерам, можуть бути засуджені до тюремного ув'язнення.

Закон, який набирає чинності з 1 березня 2010 року, був прийнятий ще в 2008 році, коли при владі стояв не коаліційний уряд, як зараз, а одна лише правляча партія ЗАНУ-ПФ на чолі з президентом Робертом Мугабе. За документом, визнані винними в порушенні закону можуть бути засуджені до кримінального покарання аж до п'яти років в'язниці. Компаніям з капіталом в 500 тисяч доларів і вище дається 45 діб, щоб виконати закон.

Іноземні інвестори також повинні виконувати вимоги політики "наділення економічною владою корінних зімбабвійців" - тих, хто, за офіційним визначенням, страждав від расової дискримінації в роки колоніального панування Великобританії, і їхніх дітей, що народилися після проголошення незалежності Зімбабве в 1980 році. Таким чином, 20 тисяч "білих" громадян Зімбабве позбавляються права володіти компаніями.

Читайте також:

У зіткненнях мусульман і християн в Нігерії загинули 200 людей

В Африці почав вивергатися найактивніший вулкан

Африканські країни зупинили переговори зі змін клімату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: