Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лонгхорн став місцевою знаменитістю.

Техаський лонгхорн з Алабами побив світовий рекорд Гіннеса завдяки своїм надзвичайно довгим рогам – понад 3 метри в ширину від одного кінця до іншого.

Про це йдеться на сайті книги рекордів.

Так, виміри показали, що ширина 7-річного Пончо 3,27 м.  

Сім'я, у якій Пончо зростав з шести місяців, задумалась про можливий рекорд тварини, коли помітила, що роги худоби ростуть і не згинаються, як в інших лонгхорнів.

Пончо став справжньою місцевою знаменитістю. "Усі наші сусіди, коли в них є вільна хвилина, приходять, аби побачити цього лонгхорна", розповів власник тварини. За його словами, у Пончо лагідна вдача, а полюбляє тварина яблука, моркву і зефір.

Окрім цього, один з членів сім'ї розповів, що одного разу впав у ставок через Пончо. Так, тварина дістала язиком з кишені чоловіка пляшку та почала гратися нею. Той потягнувся, аби почухати худобу, але тварина раптом злякалася, повернула голову і зачепила рогами господаря. Чоловік від удару полетів просто у ставок.

Втім, родина розповідає, що щаслива разом із Пончо, який приносить радість усім навколо та стає приводом для появи у будинку гостей.

Нагадаємо, найбільша корова Австралії уникнула смерті на бійні через свої параметри. Тварина на прізвисько Knickers, що у перекладі з англійської означає "Панталони", має гігантські розміри. Її зріст становить 194 сантиметри, а вага - майже півтори тонни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції