В Албанії після смертоносного землетрусу арештовують злочинних забудовників та посадовців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Деякі підозрювані втекли з країни.

В Албанії правоохоронці затримали підозрюваних у "вбивстві та зловживанні владою" через обвал будівель під час землетрусу, що забрав життя півсотні людей.

Про це повідомляє BBC.

"В Албанії затримали дев'ять осіб за підозрою у вбивстві та зловживанні владою через обвал будівель під час землетрусу минулого місяця", - йдеться у повідомленні.

Водночас загалом прокурори видали 17 ордерів на арешт будівельників, інженерів та посадових осіб, підозрюваних у порушенні норм безпеки. Вісім підозрюваних досі розшукуються, поліція заявила, що деякі з них вже втекли з країни.

Двоє із заарештованих за звинуваченням у вбивстві володіли готелями, у місті Дуррес, одному з найбільш постраждалих районів.

Обидва готелі були побудовані незаконно, один із них також був легалізований злочинним шляхом, заявили у поліції.

Нагадаємо, в Албанії, недалеко від столиці, найпотужніший за останні десятиліття землетрус. Магнітуда поштовхів склала 6,4. Осередок залягав на глибині 10 кілометрів. Найсильніше від розгулу стихії постраждало місто Дуррес недалеко від Тирани. Поштовхи зафіксували також в деяких південних провінціях Італії. 

Відео В Албанії офіційно завершилися пошуково-рятувальні роботи після землетрусу

50 загиблих та дві тисячі потерпілих. Надзвичайники вважають, що під завалами людей більше не залишилось. За їхніми підрахунками, потужні підземні поштовхи зруйнували півтори тисячі будинків у Тирані, ще 900 - у передмісті столиці. Без даху над головою зосталися понад чотири тисячі місцевих жителів.  

В Албанії офіційно завершилися пошуково-рятувальні роботи після землетрусу

Залиште свій коментар

Вибір редакції