В Алжирі сталася масова бійка між місцевими мешканцями та китайцями

Мешканці Алжиру незадоволені тим, що китайці відбирають у них робочі місця. В країні працюють понад 35 тисяч громадян КНР.

У місті Алжир, столиці однойменної країни на півночі Африки, 4 серпня сталися масові зіткнення між місцевими мешканцями і китайськими робітниками-мігрантами.

Сутички розпочалися в районі Баб Езуар, який також називають алжирським Чайнатауном. Після конфлікту між власником одного з місцевих магазинів та китайським робітником зав'язалася масова бійка, в якій взяли участь не менше ста людей.

Десятки осіб постраждали, було спалено два магазини. Натовп розграбував на ринку п'ять лавок, що належали китайським торговцям.

У Алжирі працюють близько 35 тисяч китайців, в основному в будівництві. При цьому серед місцевого населення в Алжирі високий рівень безробіття.

Раніше уряд КНР раніше попереджав своїх громадян в Північній Африці дотримуватися обережності, оскільки терористи "Аль-Каїди" погрожували помститися китайцям за репресії проти уйгурських мусульман. 30 липня в засідку потрапив армійський конвой, який супроводжував китайських робітників. Тоді загинули 20 алжирських солдатів.

Читайте також:

Під час бійки фанатів в Алжирі загинуло 3 людини

"Аль-Каїда" пригрозила помститися за загиблих уйгурів

КНДР платить за російську нафту рабами

В Сіднеї забили до смерті китайську родину з п'яти людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: