В Америці власники ресторану перетворили відео пограбування на блискучу рекламу

За тиждень кількість переглядів перевищила 2 мільйони.

У Лас-Вегасі ресторан перетворив ролик з пограбуванням, знятий на камеру відеоспостереження, на веселу рекламу для своїх смачних кукурудзяних коржиків та свіжих інградієнтів, яку вже переглянули тисячі юзерів. Про це повідомляє CNN.

Коли життя дає вам відеоролик пограбування вашого бізнесу - перетворіть його на лимонад... або хорошу рекламу!
- пише видання

На кадрах бачимо як троє чоловіків 16 грудня увірвалися в ресторан Frijoles & Frescas Grilled Tacos.

Грег Карлсон, генеральний менеджер ресторану, був попереджений про це за допомогою системи сигналізації.

Коли він приїхав на місце, то помітив лише розбиті скляні двері та відсутність двох касових боксів, які, на щастя, були порожніми.

Я подумав: "Ми теж можемо отримати вигоду з цього. Можна створити щось таке, що надихатиме людей приходити до нас та куштувати нашу їжу", - говорить Грег.

Наступного дня він виклав на YouTube відео пограбування, сподіваючись, що його подивиться якомога більше людей. Кадри супроводжуються текстовими коментарями про те, як сильно грабіжники хочуть тако (основна страва закладу) й відчайдушно намагаються знайти його.

Далі відео обривається й у ролику з'являються апетитні зображення тако, яке так і не вдалося скуштувати грабіжникам. На завершення заклад знімає з себе відповідальність за те, що їхня надзвичайно смачна їжа штовхає людей на такі несподівані вчинки.

Крім того, у відео закликають усіх, хто має хоч якусь інформацію про грабіжників, звертатися до поліції Лас-Вегаса. Генеральний менеджер навіть обіцяє винагороду за це.

Він зауважив, що кількість відвідувачів ресторану значно зросла після публікації цього ролика. Дехто зізнається, що саме відео надихнуло їх прийти і спробувати тако на обід.

Ролик подивилося вже понад 2 мільйони інтернет-користувачів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: