В американській армії вперше за 30 років буде служити солдат-сикх

Вперше за 30 років в армії США з'явився військовослужбовець-сикх, який виконує усі традиції свого віросповідання, у тому числі носить тюрбан.

На службу у збройні сили США вперше за останні 26 років вступив громадянин сикхського віросповідання.

Індієць за походженням, 26-річний Сімран Ламба, потрапив до армії США за спеціальною програмою, яка дозволяє ставати солдатами тим, хто володіє певними навиками, які б принесли користь Пентагону. Так, Сімран Ламба вільно розмовляє на хінді та пенджабі.

Особливим розпорядженням Ламбе дозволили не стригтися і носити на голові тюрбан. Раніше жорсткі правила американської армії фактично не допускали сикхів, які з релігійних міркувань все життя не стрижуться, до служби у військах.

В останні роки в збройних силах США працювали двоє медиків-сикхів, проте вони були лікарями без військових звань. А рядовий Сімран Ламба отримав звання після отримання базової військової освіти в навчальній частині Форт Джексон в Південній Кароліні. Через кілька годин після отримання ним американського громадянства.

Індійські ЗМІ вважають це великою перемогою молодого сикха. Сам він, до речі, заявив, що радий тому, що буде служити Сполученим Штатам.

Читайте також:

У США створюють армію безсмертних солдатів-рабів

В армію США почали брати геїв

Американські солдати пересядуть на "літаючі хаммери"

Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США


ВідеоВ американській армії вперше за 30 років буде служити солдат-сикх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: