Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В американській День президентів  Трамп звинуватив Обаму в бездіяльності проти впливу Росії на виборах

Востаннє проблема російського втручання у вибори в США набула гострої актуальності в п’ятницю.

Президент США Дональд Трамп звинуватив попереднього главу держави Барака Обаму в тому, що той не застосував відповідних кроків, аби завадити російському втручанню в процес останніх президентських виборів у США.

Про це Трамп написав на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter,- пише Укрінформ.

»Обама був президентом до і після виборів 2016 року. Тож чому він не зробив щось із втручанням Росії?"- написав нинішній глава Білого дому.

ВідеоУ США вимагають перевірити, чому Трамп продав будинок російському олігарху за завищеною ціною

Новий "російський скандал" довкола Трампа. У США вимагають перевірити продаж президентом нерухомості російському олігарху Дмитру Риболовлєву. Йдеться про маєток у Палм-Біч, який Трамп продав бізнесменові 2008 року. На момент продажу кадастрова вартість ділянки становила 65 мільйонів доларів, але росіянин заплатив 95. Така розбіжність у цінах і привернула увагу сенатського комітету з фінансів.

У США вимагають перевірити, чому Трамп продав будинок російському олігарху за завищеною ціною

Невідомо, що спонукало Дональда Трампа згадати цю тему в період федерального свята в США – "Дня президентів", яке він проводить у своїй резиденції у Флориді. Востаннє проблема російського втручання у вибори в США набула гострої актуальності в п'ятницю, після того, як Міністерство юстиції країни оприлюднило офіційні звинувачення проти Російської Федерації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції