Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В американський Сенат внесли законопроект із санкціями проти партнерів "Північного потоку-2"

​​​​​​​Йдеться про введення санкцій проти фізичних і юридичних осіб, які інвестують в російські проекти з експорту енергоносіїв.

Американський сенатор-республіканець Джон Барассо вніс на розгляд верхньої палати Конгресу США проект закону ESCAPE щодо застосування санкцій проти партнерів "Північного потоку -2", а також сприяння газопостачання зі США союзникам НАТО в Європі.

Про це йдеться в офіційному повідомленні автора законопроекту, - пише Укрінформ.

"Президент РФ Володимир Путін використовує російський природний газ для того, щоб тиснути й загрожувати нашим союзникам та нашим партнерам", - заявив Баррассо.

За його словами, закон ESCAPE не дозволить Росії використовувати цю геополітичну зброю "шляхом накладення санкцій на газопровід "Північний потік-2", а також сприяння експорту американського природного газу союзникам".

Законодавча ініціатива передбачає введення санкцій проти фізичних і юридичних осіб, які інвестують в російські проекти з експорту енергоносіїв чи сприяють іншим чином побудові газогону через Балтійське море. Проект закону також містить низку вимог до американського уряду щодо сприяння поставкам американського газу до Європи.

ВідеоАкції "Північний потік" і "Північний потік 2" знову арештували

Обидві належать російському "Газпрому". Активи залишаться замороженими, допоки розглядатиметься апеляція "Нафтогазу" України. Українська компанія оскаржує зняття арешту з цих акцій, яке раніше ухвалив місцевий орган зі стягнення боргів.

Акції "Північний потік" і "Північний потік 2" знову арештували

Співавторами законопроекту виступили сенатори-республіканці Корі Гарднер та Стів Дейнс.

Нагадаємо, що раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним заявила, що після будівництва газопроводу "Північний потік-2" роль України як транзитера газу повинна зберегтися. Мовляв, "Північний потік-2" не має на меті зупинити транзит газу через Україну. 

Вибір редакції