В американському Конгресі закликають запровадити ще санкцій проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нагадаємо, перший етап санкцій було введено в серпні.

Законодавці США закликають президента Дональда Трампа якнайшвидше запровадити другий етап санкцій проти Росії за Солсбері.

Про це повідомляє “Голос Америки”.

Так, очільник комітету Палати представників з закордонних справ від Республіканської партії Ед Ройс вже виступив із заявою, засудивши невизначеність строків запровадження нового раунду санкцій.

Сенатор-демократ Боб Менендез, який є членом комітету з міжнародних відносин Сенату, також закликав президента Трампа запровадити другий етап санкцій, особливо з огляду на плани проведення зустрічі Трампа та Путіна.

Нагадаємо, що адміністрація повідомила Конгресу, що вона встановила, що Росія не припинила використання хімічної та біологічної зброї протягом 90 днів, передбачених законом про контроль над хімічною ті біологічною зброєю.

Додамо, перший етап цих санкцій було введено в серпні, коли США серед іншого видворили з країни 60 російських шпигунів та дипломатів і вжили заходів з припинення торгівлі зброєю.

Тепер, щоб запровадити другу хвилю санкцій, Держдеп має обрати три види санкцій. Ці санкції набагато більш болючі, ніж передбачені першим раундом, зазначають аналітики. Санкції можуть включати як торговельне ембарго, так і зменшення дипломатичних відносин. В вересні заступник держсекретаря США Маніша Сінгх під час слухань в Конгресі заявила, що нові санкції стосуватимуться банківської сфери, більш широкої заборони на закупівлю оборонних товарів і блокування міжнародної допомоги.

Відео3 особи та 9 компаній: США запровадили нові санкції проти Росії

Нові санкції проти Росії запровадили Сполучені Штати: за анексію Криму та війну на сході України. До оновленого чорного списку потрапили три людини та дев'ять організацій. Серед компаній: кримські підприємства, санаторії і так зване міністерство безпеки ЛНР.

3 особи та 9 компаній: США запровадили нові санкції проти Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції