В американському містечку стався вибух на хімічному заводі, триває евакуація жителів

Внаслідок аварії постраждав один співробітник.

На промисловому підприємстві з виготовлення аерозолів та інших хімічних речовин в американському штаті Канзас стався вибух, який зупинив роботу міста та спричинив евакуацію більшості жителів.

Про це повідомляє Associated Press.

Внаслідок аварії постраждав один співробітник. 57-річний чоловік, співробітник заводу, був доставлений до лікарні з опіками. За інформацією лікарів, травми постраждалого не вважаються такими, що становлять загрозу для життя.

Підприємство належить Airosol, Inc. та забезпечує виробництво та пакування аерозолів, рідких та інших спеціальних хімічних речовин.

Вибух стався у містечку Неодеша. У місті проживають близько 2,5 тис. жителів. Одразу після інциденту була проведена примусова евакуація кількох кварталів навколо підприємства, школа в місті була закрита протягом усього дня. Влада звернулася до жителів міста з проханням не вживати воду з кранів для пиття та приготування їжі.

Нагадаємо, що раніше витік хімічної речовини стався в американському місті Атчісон. Влада радила мешканцям залишатися в приміщеннях. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: