Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В американському Сенаті можуть провести слухання, щоб розширити санкції проти РФ

Закон CAATSA був ухвалений у США влітку минулого року.

Очільник республіканської більшості в Сенаті США Мітч Макконнелл заявив про необхідність провести слухання у двох профільних комітетах на предмет розширення санкцій проти Росії.

Відповідну заяву він розмістив на офіційному веб-сайті Сенату, - пише Укрінформ.

"Оцінка розвідувального співтовариства щодо активності Росії у виборах 2016 року чітко визначає, що президент Володимир Путін віддав наказ про кампанію впливу, спрямовану на підрив суспільної віри у наш демократичний процес", - підкреслив керівник республіканців у Сенаті США.

Він висловив занепокоєння щодо можливого повторення ситуації на проміжних виборах до Конгресу США восени нинішнього року.

"Я поставив завдання головам Банківського комітету та Комітету з питань зовнішньої політики провести слухання щодо "Акту протидії противникам Америки через санкції" (CAATSA – ред.) та рекомендувати Сенату додаткові кроки, які могли би стати реакцією на російську зловмисну поведінку або стримали її", - йдеться в заяві.

ВідеоРада ЄС планує продовження економічних санкцій проти Росії

Минулого тижня глави держав та урядів країн-членів Євросоюзу погодились подовжити обмеження на ведення бізнесу з російськими банківським, фінансовим та енергетичним секторами. Запровадили їх через анексію Криму та підтримку Москвою сепаратистів на Донбасі. Діятимуть нові санкції до кінця січня 2019-го.

Рада ЄС планує продовження економічних санкцій проти Росії

Нагадаємо, що закон CAATSA був ухвалений у США влітку минулого року. Він передбачає санкції проти Росії через її агресію в Європі та втручання у демократичні процеси на Заході.

Нагадаємо, що раніше п'ять країн, які не є членами Європейського Союзу, приєдналися до рішення Ради ЄС подовжити санкції, запроваджені через анексію Криму. Про це йдеться у заяві представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні. 

Вибір редакції