В Амстердамі антисемітів ловитимуть за допомогою "підставних" ортодоксальних євреїв

Влада сподівається, що тактика використання "підставних" євреїв принесе плоди, завдяки яким кількість злочинів відносно євреїв знизиться.

Влада Амстердама ловитиме антисемітів за допомогою "підставних" ортодоксальних євреїв, яких стануть старанно зображати офіцери поліції.

Як зазначають голандські ЗМІ, у них є дуже багатий досвід роботи в "чужій сукні" - вони не раз переодягалися повіями, геями чи бабусями і таким чином ловили злочинців "на живця".

Як мінімум у шести районах столиці євреї в стосах не можуть навіть просто перетнути вулицю без того, щоб їх не почали ображати, плювати в їхній бік або нападати на них. У поліції також визнають, що кількість злочинів на грунті ненависті до євреїв тільки росте.

У минулі вихідні на голландському телебаченні були показані документальні відеозаписи, зроблені прихованою камерою єврейськими телевізійниками, на яких видно, як молоді люди (судячи з їхньої зовнішності, іммігранти) кричать і віддають нацистський салют рабину. Населення Амстердама, що славиться своїм лібералізмом, було шоковане цими кадрами.

Як не дивно, першим запропонував впровадити переодягнених у релігійних євреїв поліцейських мусульманський член парламенту Нідерландів. Цей депутат засудив атаки на євреїв, але також висловив невдоволення, що не розкриті поліцією напади автоматично приписують мусульманським іммігрантам.

Мер Амстердама Лодевайк Ашер, як повідомляється, вже схвалив запропоновану поліцейськими начальниками стратегію. Влада сподівається, що тактика використання "підставних" євреїв принесе плоди, як це було у випадку з перевдяганням поліцейських в геїв, повій і людей похилого віку. Завдяки даними заходам кількість злочинів відносно цих категорій громадян знизилася.

Єврейські лідери схвалили ідею та висловили надію, що ефективні дії поліції повернуть спокій і безпеку єврейським жителям.

Зазначимо, у першому півріччі 2010 року сталася низка антисемітських інцидентів, що включають фізичні атаки на релігійних євреїв, які досі лишаються нерозкритими.

Читайте також:

Американські генетики з'ясували, звідки на Землі взялися євреї

Поблизу Львова знайшли можливе масове поховання євреїв

Ізраїль відзначає 62-у річницю незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: