В Англії, попри стрімке поширення коронавірусу, готуються скасувати COVID-обмеження

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Англії, попри стрімке поширення коронавірусу, готуються скасувати COVID-обмеження

Associated Press

Джонсон підтвердив, що від 19 липня в країні майже повністю скасують карантин.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон підтвердив, що від 19 липня в Англії скасують майже всі обмеження, запроваджені через пандемію COVID-19.

Про це очільник британського уряду повідомив у понеділок, 12 липня.

Водночас він нагадав, що пандемія не скінчилася, і закликав людей бути обережними та вакцинуватися від коронавірусу,  уточнивши, що одразу повернутися до нормального життя не вийде.

Джонсон вказав на необхідність і надалі носити маски у громадському транспорті та під час масових зібрань. Прем'єр також звернувся до власників розважальних закладів із проханням перевіряти у гостей сертифікати про COVID-вакцинацію.

Раніше повідомлялося, що в Англії скасують обов'язковий масковий режим, правила дотримання мінімальної дистанції й вимоги щодо роботи з дому. Паби не зобов'язуватимуть обслуговувати клієнтів лише за столиками, а на великих заходах на стадіонах не буде обмежень щодо кількості глядачів.

Тим часом у Великій Британії знову стрімко шириться коронавірус. Минулого й цього тижня у Сполученому Королівстві фіксували понад 20 і 30 тисяч нових інфікувань за добу, хоча показник летальності від коронавірусу залишається досить низьким.

Зокрема, 11 липня у країні від наслідків COVID-19 померли 26 пацієнтів. Уряд пояснює таку статистику активною COVID-вакцинацією.

Зауважимо, що понад 87 відсотків дорослих британців отримали щонайменше одну дозу вакцини від коронавірусу, а 66 відсотків є повністю щепленими.

Як повідомлялося, на COVID-штам "Дельта" припадають 96% секвенованих випадків у Великій Британії.

Новини світу: Велика Британія подарує бідним країнам 100 мільйонів доз вакцин від COVID-19

Новини світу: Велика Британія подарує бідним країнам 100 мільйонів доз вакцин від COVID-19
Наступна публікація