В Антарктиді пінгвін врятувався від косаток, застрибнувши в човен з туристами (відео)

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
34к
В Антарктиді пінгвін врятувався від косаток, застрибнувши в човен з туристами (відео)

dailymail.co.uk

Сімейна пара мандрівників стали свідками цікавої події: маленький пінгвін зміг врятуватися від хижих косаток.

Туристам пощастило наживо спостерігати погоню косаток за пінгвіном. Птаху вдалося врятуватися в човні з людьми.

Про це повідомляє Daily Mail.

Під час екскурсії протокою Герлаха (Антарктида) туристи стали свідками втечі: маленького пінгвіна переслідувала ціла зграя голодних косаток. Історія закінчилася добре, але мандрівники встигли добряче похвилюватися.

Відео гонитви зняли блогери Метт Карстен і його дружина Анна. У ролику видно, як пінгвін кілька разів виринає з води, намагаючись знайти місце, на яке він міг би забратися. Виявивши човен, він спробував застрибнути на нього, але схибив і відскочив від борта назад в море. На радість приголомшених туристів, друга спроба пінгвіна була успішною.

Пінгвін спокійно сидів в човні зі своїми новими знайомими, оглядаючи айсберги і протоки разом з ними. Але як тільки-но зрозумів, що косатки відступили - спритно застрибнув на борт і пірнув у воду.

"Побачити таке на власні очі було просто шалено. Думаю, пінгвін дуже зрадів, що йому вдалося втекти" - розповів Метт Картен виданню Daily Mail.

dailymail.co.uk

Нагадаємо, що ведмідь вийшов із лісу і наполохав лижників на гірськолижному курорті в Румунії. Тварина за певний час втратила цікавість до людей і помандрувала знову до хащі. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.