В антикварній лавці в Монреалі виставлено на продаж "мило з євреїв"

Брусок мила, на якому викарбувані нацистська свастика і напис: "Польща 1940", на думку власника магазину, був зроблений з євреїв.

У антикварному магазині в Монреалі минулого тижня був виставлений на продаж брусок мила, на якому викарбувані нацистська свастика і напис: "Польща 1940". Власник магазину припускає, що він був зроблений з євреїв, які загинули в роки Голокосту. Члени єврейських організацій Канади обурені і погрожують власникові крамниці судом.

73-річний господар магазину Авраам Ботінес народився в Іспанії в єврейській родині. З 1967 року він тримає магазин в Монреалі. Він стверджує, що колись купив цей шматочок мила для своєї колекції у канадця, який брав участь у Другій світовій війні. Але тепер він вирішив позбутися від "спірного предмету", який не хоче "успадкувати" ніхто з його дітей.

Авраам Ботінес розповідає, що все своє життя він жваво цікавився історією Голокосту, так як сам став очевидцем трагедії, яку пережило європейське єврейство. Він говорить, що в його колекції є багато унікальних предметів. Але його діти не виявляють ніякого інтересу до колекції, і тому він вирішив її розпродати.

Ботінес стверджує, що виставляючи на продаж брусок мила, він розраховував на серйозних колекціонерів, готових заплатити за нього 300 доларів.

Видання відзначає, що про незвичайний предмет, виставлений на продаж у бутику у Монреалі, першим розповів телеканал CBC. Цей репортаж викликав бурю обурення в єврейських організаціях. Єврейські лідери назвали дії власника магазину "образою пам'яті людей, загиблих у концтаборах".

Представники канадського відділення єврейської організації "Бнай Бріт" наприкінці минулого тижня відправили свого представника в магазин і пригрозили звернутися до суду. Аніта Бромберг, юрист організації, заявляє, що "єдиним підходящим місцем для подібних предметів є музей".

Читайте також:

Список Шиндлера продали за 2 млн доларів

Держархів і євреї не можуть поділити Тору

У Латвії виправдали неонациста, який закликав до етнічних чисток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: